حمل بار 44601752

پیشبینی بازار مسکن

پیشبینی بازار مسکن

با توجه به رکود طولانی گذشته بازار مسکن و همچنین کاهش تدریجی تحریم ها و وارد شدن نقدینگی به بازار به علت کاهش سود بانکی همچنین ثبات نسبی قیمت ارز و طلا پیشبینی میشود بزودی شاهد رونق اقتصادی همچنین بازار مسکن خواهیم بود.

با در نظر گرفتن رشد درآمد ایرانی‌ها و سایر هزینه‌های جاری زندگی‌شان و مقایسه آن با رشد سالانه نرخ مسکن، به راحتی می‌توان پی برد که قدرت خرید مسکن در ایران روزبه‌روز درحال کاهش است.

آمارهای جهانی نیز از وضع ناخوشایند ایرانی‌ها برای خانه‌دار شدن حکایت دارد. براساس این گزارش‌ها ایرانی‌ها از نظر توان مالی خرید خانه، بین ١٢٢ کشور جهان رتبه ١٠٧ را از آن خود کرده‌اند. در این شرایط که کاهش قدرت خرید و رشد غیرقابل مهار هزینه‌های ساخت مسکن در ایران، رکود سنگینی برای بازار رقم زده و به رشد اجاره‌نشینی دامن زده است، بررسی آمار ٢٠ساله بانک مرکزی نشان می‌دهد توان اجاره‌نشینی در کشور نیز کاهش داشته است.

حالا اما در حالی که با مشخص شدن تکلیف مذاکرات، رييس انجمن انبوه سازان کشور با بيان اينکه در بدترين شرايط رکود، صنعت ساختمان زمينگير شده است،‌ گفته: پس از پشت سر گذاشتن رکود بايد براي افزايش قيمت آمادگي داشته باشيم.

اتوبار جنت اباد {جنت بار } در خدمت شماست
اسباب کشی تضمینی اثاث کشی ارزان باربری جنت اباد باربری شهرستان
 اتوبار تهرانX اثاث کشیX اسباب کشیX اسباب کشی ارزانX باربریX باربری جنت ابادX بهترین اتوبار تهرانX بیمه بارX تخفیف باربریX جنت ابادX جنت بارX حمل و نقل بین شهریX موسسه حمل و نقلX نرخ مصوب باربریX پیشبینی بازار مسکنX کاهش نرخ اجاره